Lütfi ZORLU ile TYT Matematik Kursuna Katılın!
Matematik seviyeniz ne olursa olsun , Matematik kursunda basitten zora 
doğru tüm matematik konularını öğrenebilirsiniz.
Eğitmen : Lütfi ZORLU ve Burçin ZORLU                                                                              Son güncelleme tarihi :  Haziran 2020
Öğrenecekleriniz

* Sıfırdan  üst düzeye  kadar olan tüm TYT Matematik konularını öğrenmiş olacaksınız.

* Matematikde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

* Yeni nesil sorulara , rutin olmayan problemlere , şekilli sorulara ,özel sayı sorularına artık bakış  açınız değişecek ve daha rahat ve hızlı çözebileceksiniz.

* Deneme sınavlarınızda netleriniz artacak. TYT Matematikte hedeflediğiniz netelere ulaşabileceksiniz.

Açıklama

Matematik öğrenme problemine karşın, herkese 2. bir şans vermek için hazırlanmıştır. Seviyeniz ne olursa olsun bu kurs ile 2 ay gibi bir sürede matematiğinizi oldukça geliştirebilirsiniz.

Sabırlı olmalı, dersleri dikkatle dinlemeli, gerekirse anlamadığınız yerleri tekrar tekrar dinlemeli ve düzenli çalışmalısınız.

not : Kurs tamamen sıfırdan başlamaktadır ama ilerledikçe kapsamı genişlemekte ve sonlara doğru zorlaşmaktadır. Bu nedenle seviyenize uygun yerden başlayınız. Sıfırdan başlamasına rağmen son derece detaylı üslü sayılar, köklü sayılar, 1 ve 2 bilinmeyenli denklemler, çarpanlara ayırma, mutlak değer vb. konular orta ve hatta ileri derecede işlenmekte ve oldukça zor sorular da çözülmektedir.

Kursun Amacı

Matematik öğrenim zorluğu problemini ortadan kaldırmak için hazırlandı.

Sıfır seviye, zayıf seviye ve orta seviye matematik bilenler kursun hedef kitlesi oldu.

Sıfır seviye olanlar;

Gerçekten sıfırdan; sayı, sembol, ritmik sayma, işlemlerin hayatın parçası olarak anlatımı ile 1. bölümden başlayarak seviyenizi oldukça iyi hale getirebilirsiniz. Bu kurs size matematiği öğrenmek için yepyeni bir fırsat sunuyor.

Zayıf seviye olanlar;

2. bölümden başlamalı, 4 işlemi bol bol alıştırma ile pekiştirmeli, sonra kitapta temel matematik konularında ilerlemelisiniz. Kursu bitirdiğinizde, seviyenizin çok daha iyi olduğunu, çok daha hızlı soru çözdüğünüzü göreceksiniz.

Orta seviye olanlar;

İlk bölümleri atlayabilirsiniz. Konuları bilseniz bile bol bol alıştırma ile hızlanacak, ne kadar temel bir kurs olsa da içerdiği konularda piyasadaki soru türlerini içermesi ve aynı tip art arda sorular ile daha kalıcı hale getirmesi ile kitabı bitirdiğinizde, bilgilerinizin arttığını, seviyenizin yükseldiğini ve çok daha hızlı soru çözer hale geldiğinizi göreceksiniz

Kurs içeriği                                                                                         62 ders
Temel Kavramlar
 Rasyonel Sayılar ve Ondalıklı Sayılar
 Çarpanlara ayırma 1
 Çarpanlara ayırma 2
Basamak Analizi 1
Basamak Analizi 2 ( Ösym Tarzı Sorular )
Basit Eşitsizlikler 1
Basit Eşitsizlikler 2 ( Ösym Tarzı Sorular )
Mutlak Değer
new.png
Kümeler 1
Kümeler 2 ( Ösym Tarzı Sorular ) 
Tek ve Çift Sayılar ( Ösym Tarzı Sorular )
Üslü Sayılar 1
Üslü Sayılar 2
Köklü Sayılar 1
Köklü Sayılar 2