KPSS Genel Yetenek Genel Kültür 2022  Kursuna Katılın!

Seviyeniz ne olursa olsun , en iyi hocalarla sınav sistemine uygun anlatılan en güncel videolarla KPSS 2022 Lisans , Önlisans ve Ortaöğretim'e hazırlanın. 

Eğitmenler : Burçin ZORLU, Lütfi ZORLU  ,Levent YILDIRIM ,                 Ramazan YETGİN , Engin ERAYDIN , Gizem URAL, Toygar ÇETİN


    Son güncelleme tarihi : Haziran / 2021
Öğrenecekleriniz

      Toplam 300 video ders ile

  • Matematik Türkçe Tarih Coğrafya ve Vatandaşlık derslerine en güncel anlatımla uzman öğretmenlerden izleme şansına sahip olacaksınız. KPSS nin soru tarzına hakim öğretmenleri ile netlerinizi kısa sürede yükseltebilir . Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla hedefinize ulaşabilirsiniz.

  • Her konunun PDF ders notlarına sahip olacaksınız. ( Bilgisayarınıza indirebilirsiniz )

Açıklama

Bu kursta, Türkiye'de yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (Kpss) için geçerli tüm Genel Yetenek ve Genel Kültür içeriğini bulacaksınız.

Yeni müfredata uygun olarak baştan sona tüm konular eksiksiz anlatılmıştır.

 

Eğitimcilerin kullandığı ders notlarını her konu başlığında pdf dökümanı olarak bulabilirsiniz. Böylece dersi not tutma endişesi olmadan rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Tüm konular küçük parçalı videolara ayrılmıştır. Bu sayede bir konu için uzun videolar yerine kolayca konu başlığından aradığınızı bulmanız sağlanmıştır.

Bu kurslar kimler için uygundur?

 

Bu kurs, özellikle KPSS' ye Genel Kültür Genel Yetenek alanından girecekler içindir. Kursun içeriği, genel müfredata göre hazırlanmıştır ve son müfredat değişiklikleri kursumuzda vardır.