top of page
KPSS Genel Yetenek Genel Kültür 2024 Kursuna Katılın!

Seviyeniz ne olursa olsun , alanında uzman öğretmen kadrosuyla ÖSYM tarzı konu anlamları  , soru çözümleri , taktikleri ve çıkmış soru çözümleri ile   KPSS 2024 Lisans , KPSS 2024 Önlisans ve Ortaöğretim'e canlı derslerimiz ile hazırlanın. 

Eğitmenler :
Matematik : Lütfi ZORLU
Türkçe : Necati Nazım BAŞARAN
Tarih : Melike SEZGİN
Coğrafya : Levent YILDIRIM
Vatandaşlık : Özgür ÖZKINIK 


Canlı Ders Program Başlangıç : 11 Eylül 2023
Erken Kayıt Kampanyası

Bu eğitim paketine kayıt olan öğrencilere "GYGK 2023 Video Ders" paketi ücretsiz şekilde tanımlanacaktır. Kayıt tarihinden itibaren bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Toplam 290 saat Canlı ders ve video ders kayıtları ile

Matematik   :   80 saat 

Türkçe           :   60 saat 

Coğrafya       :  30 saat 

Vatandaşlık  :  40 saat 

Tarih               :   80 saat  

2024 KPSS GY GK Canlı derslerimiz 11 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır.

Canlı derslerimiz akşam 19.00 ile 23:00 saat dilimleri arasında gerçekleşecektir. 

Canlı derslerimizin video kayıtları ve ders PDF dosyaları ise ertesi gün sitemize eklenecektir. Dersleri video kayıtlarından sınava kadar sınırsız izleme hakkına sahip olacaksınız. Video kayıtlarda hızlandırma seçeneği bulunmaktadır. 

 

  • Matematik Türkçe Tarih Coğrafya ve Vatandaşlık derslerine en güncel anlatımla uzman öğretmenlerden izleme şansına sahip olacaksınız. KPSS nin soru tarzına hakim öğretmenleri ile netlerinizi kısa sürede yükseltebilir . Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla hedefinize ulaşabilirsiniz.

  • Her konunun PDF ders notlarına sahip olacaksınız. ( Bilgisayarınıza indirebilirsiniz )

Açıklama
Bu kursta,  Kamu Personeli Seçme Sınavı (Kpss) Lisans Önlisans Ortaöğretim için geçerli tüm Genel Yetenek ve Genel Kültür içeriğini bulacaksınız.

Yeni müfredata uygun olarak baştan sona tüm konular eksiksiz anlatılmıştır.

 

Eğitimcilerin kullandığı ders notlarını her konu başlığında pdf dökümanı olarak bulabilirsiniz. Böylece dersi not tutma endişesi olmadan rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Tüm konular küçük parçalı videolara ayrılmıştır. Bu sayede bir konu için uzun videolar yerine kolayca konu başlığından aradığınızı bulmanız sağlanmıştır.

2023 Video Ders Arşivi ve Örnek Videoları 

bottom of page