top of page
KPSS 2023 Genel Yetenek + Genel Kültür + Eğitim Bilimleri  Kursunu İzle!

Seviyeniz ne olursa olsun , KPSS nin en iyi hocalarıyla sınav sistemine uygun anlatılan en güncel videolarla KPSS 2023' e hazırlanın. 

Eğitmenler : Mehmet Şükrü KAPLAN  , Birkan MENGÜTAY , Fatih YILDIRAY , Mehmet YILMAZ, Lütfi ZORLU , Burçin ZORLU , Levent YILDIRIM ,             Engin ERAYDIN , Ramazan YETGİN , Gizem URAL,Toygar ÇETİN


    Son güncelleme tarihi : Haziran 2022
Öğrenecekleriniz
  • 172 video ders ile "Eğitim Bilimleri "+ 300 video ders ile ''Genel Yetenek +Genel Kültür'' Konularına hakim olun.

  • Her videonun indirilebilir-yazdırılabilir PDF ders notuna sahip olun.

  • Video çözümlü örnek soruları pekiştirmeler ile konular içerisinde izleyin.

Bu Kurs Kimler için uygun?

  • Bu kurs, özellikle KPSS' ye Öğretmenlik alanından girecekler içindir. Kursun içeriği, genel müfredata göre hazırlanmıştır. Kpss için geçerli tüm Eğitim Bilimleri + GY +GK içeriğine sahiptir.

Açıklama

Bu kursta, Türkiye'de yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (Kpss) için geçerli tüm Eğitim Bilimleri ve Genel Yetenek Genel Kültür içeriğini bulacaksınız. Kpss'ye, Öğretmenlik alanından girecekseniz almanız gereken önemli derslerden biridir.

Toplam 500 video ders ile müfredatın tamamını bulabileceksiniz.

Eğitimcinin kullandığı ders notlarını Her konu başlığında ve konuların videolarında pdf dökümanı olarak bulabilirsiniz. Böylece dersi not tutma endişesi olmadan rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Tüm konular küçük parçalı videolara ayrılmıştır. Bu sayede bir konu için uzun videolar yerine kolayca konu başlığından aradığınızı bulmanız sağlanmıştır.

Şimdiden başarılar diliyoruz.

bottom of page