top of page
DGS  &  ALES  2023  Kursuna Katılın!

Seviyeniz ne olursa olsun , DGS , ALES  öğrencilerimize yönelik olan bu kursumuzla direkt ÖSYM tarzı konu anlatımı ve bolca yapılan soru çözümleri ve son 2-3 yılın çıkmış KPSS DGS ALES ve TYT sorularının konu konu çıkmış soru çözümlerini izleyerek ÖSYM soru tarzına hakim olup  , netlerinizi kısa zamanda en az +15 net yükseltebilirsiniz.

Eğitmenler : Lütfi ZORLU  , Burçin ZORLU,  Gizem URAL

Son güncelleme tarihi : Ocak 2023

indirim %80

Öğrenecekleriniz

      Toplam 117 video ders ile

  • Matematik ve Türkçe derslerine en güncel anlatımla uzman öğretmenlerden izleme şansına sahip olacaksınız. DGS ve ALES in soru tarzına hakim öğretmenleri ile netlerinizi kısa sürede yükseltebilir . Düzenli ve disiplinli bir çalışmayla hedefinize ulaşabilirsiniz.

  • Her konunun PDF ders notlarına sahip olacaksınız. ( Bilgisayarınıza indirebilirsiniz )

Açıklama

Bu kursta, Türkiye'de yapılan DGS ve ALES  için geçerli tüm içeriği bulacaksınız.

Yeni müfredata uygun olarak baştan sona tüm konular eksiksiz anlatılmıştır.

Eğitimcilerin kullandığı ders notlarını her konu başlığında pdf dökümanı olarak bulabilirsiniz. Böylece dersi not tutma endişesi olmadan rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Tüm konular küçük parçalı videolara ayrılmıştır. Bu sayede bir konu için uzun videolar yerine kolayca konu başlığından aradığınızı bulmanız sağlanmıştır.

Bu kurslar kimler için uygundur?

 

Bu kurs, özellikle DGS ve ALES'e  girecekler içindir. Kursun içeriği, genel müfredata göre hazırlanmıştır ve son müfredat değişiklikleri ve yeni nesil yorum soruları rutin olmayan problemler kursumuzda vardır.  

bottom of page